האתר נבנה על ידי ORLY ELIMELECH

EXTREME HIT

  • אימון פונקציונלי, יעיל וחסכוני בזמן

  • משפר כח, עוצמה, חוזק שריר, גמישות וכושר

  • אימון לכל הגוף ללא ציוד נוסף

  • אחרי אימון Xtreme, תמשיכו לשרוף שומן לפחות ל-24 שעות!

  • האימון מיועד לנשים לכל הגילאים ורמות הכושר

KANGOO  POWER

מדובר באימון אירובי מהנה סוחף ומקפיץ במיוחד, כשהיתרון הבולט ביותר של נעלי ה-Kangoo Jumps הוא היכולת לבלום זעזועים ולהוריד משמעותית את הלחץ ממפרקי הברך ועמוד השדרה עד 80%.

השיעור מלווה במוזיקה קצבית ובתרגילי אירובי מהנים מחטבים 

תוך כמה דקות תרגישי בעננים ולא תרצי להפסיק לקפץ.

מרזות ונהנות

מרזות נהנות ומתאמנות הקבוצה לשינוי הרגלי אכילה שתביא אותך לרדת במשקל ללא מאמץ  ולהיות בריאה יותר ואנרגטית.

הקבוצה כוללת בתוכה אימונים מפגשים ליווי אישי של 24/7 ולאחר מכן איתך לכל החיים.

TRX

  • ראשי תיבות של Total Body Resistance Exercises. את המוצר המציא רנדי הטריק בעודו חייל בקומנדו האמריקני, בעקבות הצורך בשמירה ופיתוח הכושר הגופני יחד עם מגבלות המקום, הזמן והציוד שעמד לרשותו.

  • זה התחיל ממצנח וחגורת מכנסיים והתפתח עם השנים, בעזרת אנשי מקצוע מוסמכים, לרצועות המוכרות כיום שמגיעות עם תורת אימון שלמה ומיגוון תרגילים עצום, תוך התייחסות לפרט ולאלמנטים המקצועיים באימון. אימון ה־TRX נעשה כולו כנגד משקל הגוף (ניתן להוסיף גם אביזרי אימון שונים) שזה יתרון בפני עצמו.

TREMPO FIT

קפיצה על טרמפולינה מיד מחברת אותנו לילדות, להשתוללות חסרת מעצורים והוצאת אנרגיות.אימון אינטנסיבי בו שורפים מאות קלוריות באמצעות ביצוע תרגילים המפעילים את כל קבוצות השרירים.

  

PILATIS FLOW

האימון משלב עיצוב, חיטוב וגמישות ומתיחות אשר צריכים להיות מרכיב בלתי נפרד מכל תוכנית אימון של כל אחת העוסקת בספורט
הגמישות חשובה ביותר לתפקוד יומיומי ומהווה גורם מכריע באיכות חייו התפקודית שלנו ולכן חשוב להקדיש זמן ולהגיע לשיעורי איזון הגוף המתמקדים יותר במרכיב הכושר של הגמישות.

מתיחות מהוות חלק מכריע בכושר הגופני, מונע פציעות ומאריך את השרירים. 

KIK IT

בואי להוציא אגרסיות באימון שקים שורף מחטב ומהנה!

LATINO HIT

אימון היט קצבי, סוחף ומהנה בקצב לטיני !

GOFLO

מדובר ב-6 רצועות בנג'י משודרגות, שניתן לבצע איתן מגוון רחב של תרגילים ולפי רמות שונות ע"י זה שהרצועות מנטרלות את המשקל הגוף. ברצועות הגו פלו ניתן לבצע תרגילים ברמה הרבה יותר גבוהה מצד אחד (יש להן התנגדות לעומת הרצועות הרגילות), ומצד שני לעזור לכם ללמוד לבצע תרגילים שקשים לרוב האוכלוסיה כמו מתח או פוש אפ על יד אחת לדוגמא. האפשרויות לתרגילים הן בלתי מוגבלות וכל אחד יכול להתאמן איתן בשיעור,בנוסף, הרצועות עשויות לעזור בשיקום מפציעות וחיזוק הגוף לאחר פציעה.

 

STEP

המדרגה היא אביזר פופולארי באימוני האירובי, חיטוב הגוף ולמעוניינים באימון של שריפת קלוריות. אימון אירובי מדרגה מצוין לשריפת קלוריות. כמות הקלוריות ש'שורפים' בשיעור משתנה ותלויה בגורמים שונים: אורך האימון, גובה המדרגה, קצב השיעור ועצימות הצעדים.

 

BODY HIIT

 High Intensity Interval Training
אחת השיטות החמות, האפקטיביות והפופולריות ביותר בעולם המיועדת, המאפשרת לשרוף עד 50 % יותר שומן בהשוואה לאימון רגיל באינטנסיביות נמוכה ומצריכה כשליש מהזמן לצורך זה. שיטה מאפשרת בנוסף להגדיל את מסת השריר ולהעלות את חילוף החומרים ושריפת השומנים בצורה דרמטית במשך היום עד 48 שעות.  מתאימה לכל מתאמן וספורטאי לצורך שיפור ניכר בסיבולת לב ריאה, כוח וסיבולת שריר וגם מערכתו מטבולית, חילוף חומרים, שימוש בשומן לצרכי אנרגיה והורדה משמעותית באחוזי שומן והתאוששות מהסטרס, בזמן קצר.